5 sygnałów, że firma przeprowadzkowa jest oszustwem.

Prawdopodobnie spotkałeś się z co najmniej jedną straszną historią firmy przeprowadzkowej w gazecie lub w Internecie. Podczas gdy ludzką naturą jest myślenie, że oszustwa zdarzają się tylko innym ludziom, smutnym faktem jest, że w naszym przemyśle jest mnóstwo oszustów. Podzielimy się z Tobą cennymi radami, aby nie paść ofiarą oszustwa, a także 5 znakami ostrzegawczymi, na które warto zwrócić uwagę. Zerknij na tę stronę http://www.bagazowetaxi.com.pl/.

1. firma reklamuje się wyłącznie na Facebooku.

Ten alarm ostrzegawczy jest najgłośniejszy – każda osoba może opublikować post na Facebooku i w rzeczywistości każda osoba z furgonetką może nazwać siebie firmą przeprowadzkową. Jeśli nie można znaleźć innych danych firmy, takich jak strona internetowa, zrezygnuj z niej.

2. Firma nie pracuje nad pisemną wyceną ani nie ustala ceny na papierze.

Informacje o firmie powinny zawierać różne elementy, takie jak sposób naliczania opłat, liczba profesjonalistów, waga, ilość przedmiotów czy też kombinacja wszystkich tych elementów. Ostatecznie świadczy to o profesjonalizmie firmy.

3. Na stronach internetowych, pojawia się wiele negatywnych recenzji na temat firm przeprowadzkowych.

Żadna firma nie może zadowolić każdego klienta w 100% – każda firma przeprowadzkowa, która prowadzi działalność, będzie miała przynajmniej jedną złą opinię.

Firma sprawdza się, kiedy coś pójdzie nie tak – tak więc sposób załatwiania spraw jest o wiele bardziej wymowny niż to, kiedy praca jest bezproblemowa.

Sygnały ostrzegawcze, które należy jednak wziąć pod uwagę, to sytuacja, w której przedsiębiorstwo ma wiele skarg od klientów online, a pozornie niewiele zrobiono, aby rozwiązać te problemy.

4. Google „nazwa firmy” + „oszustwo”.

Jest to prosta dwuminutowa kontrola, która może ujawnić skargi złożone przez Internet, które znajdują się na tradycyjnych forach, takich jak wymienione powyżej strony internetowe.

5. Odejdź, jeśli firma żąda gotówki z góry bez dokumentacji.


Za nasze usługi pobieramy opłaty dopiero po zakończeniu pracy. Polecamy artykuł http://www.bagazowetaxi.com.pl/0711/8-najczesciej-zadawanych-pytan-odpowiedzi-przeprowadzkach-miedzynarodowych. Podczas gdy niektóre firmy biorą depozyt przed dniem za każdą pracę, którą wykonują, należy być ostrożnym wobec firm, które proszą o pełną płatność gotówką bez wymiany dokumentacji i nie wyjaśniają, dlaczego działają w ten sposób.
Nie wybieraj żadnej nowej firmy przeprowadzkowej – wybierz nazwę, która działa od ponad 10 lat, z solidnymi osiągnięciami. Dowiedz się, jaki jest koszt usług.